Kontakt

Gå direkte til:

Bestyrelsen

Formand
Per Kjær Erichsen
mpn@danskmpnforening.dk

Næstformand
Lisbeth Søbæk Hansen
lisbeth@danskmpnforening.dk

Kasserer
Marijanne Fønskov Gerdts
kasserer@danskmpnforening.dk

Sekretær
Erik Jakob Ilsted Bech
sekretaer@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Bodil Jordan
bodil@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Kim Christian Hvidkjær
kim@danskmpnforening.dk

Suppleant
Charlotte Grimm Thornberg
charlotte@danskmpnforening.dk

Suppleant
Conny Nissen Knudsen
conny@danskmpnforening.dk

Send en mail til foreningen

Denne hjemmeside bruger cookies. Ved at fortsætte med at bruge denne side, accepterer du vores cookie- samt persondata- og slettepolitik.   Læs vores persondatapolitik