Kontakt

Gå direkte til:

Bestyrelsens e-mail-adresser

Formand
& fungerende kasserer

Per Kjær Erichsen
mpn@danskmpnforening.dk

Næstformand
Lisbeth Søbæk Hansen
lisbeth@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Bodil Jordan
bodil@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Karina Sander Rojahn
karina@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Kim Christian Hvidkjær
kim@danskmpnforening.dk

Bestyrelsesmedlem
Marijanne Fønskov Gerdts
marijanne@danskmpnforening.dk

Suppleant
Charlotte Grimm Thornberg
charlotte@danskmpnforening.dk

Suppleant
(vakant)

Send en e-mail til foreningen

Denne hjemmeside bruger cookies. Ved at fortsætte med at bruge denne side, accepterer du vores cookie- samt persondata- og slettepolitik.   Læs vores persondatapolitik