TILMELDING ÅBNER 18/8 KL. 18: Årsmøde 2023

Arrangementet er GRATIS for medlemmer (nyt i år – tidligere har der været deltagergebyr) og inkluderer overnatning på hotel og mad og drikke, herunder middag lørdag.

Derudover vil der være foredrag, herunder opfølgning på studiet i immunterapi, hvor der ifølge forskeren er spændende nyt. Immunterapi kan i bedste fald helbrede nogle af os. Men det kan også vise sig ikke at være løsningen for os.

Program for årsmødet vil foreligge, når tilmeldingen åbner fredag den 18. august 2023 kl. 18.

Tilmelding efter først-til-mølle-princippet.

Fysisk deltagelse: 90 billetter.

Virtuel deltagelse: Billetter til alle medlemmer.

Relaterede indlæg

Kommentarer

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

    1. Ja, det er en god idé at være klar kl. 18 i dag, da årsmøder normalt er meget eftertragtede – måske i endnu højere grad i år, hvor medlemmer får hotelopholdet gratis.

    1. Dette skriver vi normalt ikke offentligt, da det ikke rager andre end vores medlemmer. Du er jo medlem, men da du skriver her, kan alle læse med. Men da alle alligevel nemt kan finde ud af det ud fra fotoet, skriver jeg det her: Trinity Hotel i Fredericia.